Új tagok bemutatkozása

Itt tudsz bemutatkozni, ha lehet ide mást ne írj.

Re: Új tagok bemutatkozása

HozzászólásSzerző: Edermester01 » 2017.06.03. 15:24

Üdvözlet szketo, nagyon szép bemutatkozás volt! :)
2003-as NT650V. A Kékség.
Edermester01

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.06.03. 21:21

Üdvözlet mindenkinek!
Köszönöm,és külön a befogadást, :) bár,,,tudom ez nem oly könnyen megy. :roll: Természetesen,igen, szettnék egy nap találkozni,és együtt gurulni,veletek.
Hamarosan ,kb holnap teszek fel fotót, csak előbb meg kell szerkeszteni,mert túl nagy felbontás.
Kellemes ,szép hétvégét kívánok!!
Sziasztok!!
,,Tisztelt a múltat,hogy érthesd a jelent,és munkálkodhass a jövőn"..
szketo

HozzászólásSzerző: dafmax » 2017.06.04. 08:23

Üdv a csapatban! A kérdésedre válaszolva egy valami fog nagyon feltűnni a régi motorokhoz képest. Ezzel nem kell majd megállnod meghibásodás miatt. Ha valahová elindulsz vele akkor meg is fogsz érkezni vagy legalább is nem a motoron fog múlni a dolog!
Úton lenni boldogság, de megérkezni a cél!

2015. Januárban vásárolt 1998-as NT650V. Azóta túl a közös 23000km-en.
dafmax

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.06.04. 18:21

dafmax írta:Üdv a csapatban! A kérdésedre válaszolva egy valami fog nagyon feltűnni a régi motorokhoz képest. Ezzel nem kell majd megállnod meghibásodás miatt. Ha valahová elindulsz vele akkor meg is fogsz érkezni vagy legalább is nem a motoron fog múlni a dolog!

Szia! Köszönöm válaszod. Nos, ingen,erről olvasok már néhány hónapja is, ezért is mertem belevágni, számomra szokatlan projektbe. Az biztos nagy élvezettel, és nagy óvatossággal, odafigyeléssel motorozok vele. Nagyon teszik nem tagadom.Fotó, a csevely-be tettem fől. Ott láthatjátok a gépet, s jó magam.
szketo

HozzászólásSzerző: Cápika » 2017.06.04. 19:48

szketo írta:Üdvözlet mindenkinek!
Köszönöm,és külön a befogadást, :) bár,,,tudom ez nem oly könnyen megy. :roll: Természetesen,igen, szettnék egy nap találkozni,és együtt gurulni,veletek.
Hamarosan ,kb holnap teszek fel fotót, csak előbb meg kell szerkeszteni,mert túl nagy felbontás.
Sziasztok!!

Szia Szteko!
Ha rendelkezel facebook profillal, akkor esetleg a deauville.hu oldalt keresd, ott könnyebb a képfeltőltés ;)
Honda Nt700 arany metál(bronz?)
Cápika

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.06.05. 19:41

Cápika írta:
szketo írta:Üdvözlet mindenkinek!
Sziasztok!!

Szia Szteko!
Ha rendelkezel facebook profillal, akkor esetleg a deauville.hu oldalt keresd, ott könnyebb a képfeltőltés ;)

Szia Cápika! Igen, a facebook is van profilom, sőt egy barát jóvoltából ,a deauville csoportban is benne vagyok.Most ép prezentáltam volna egy nem túl sikeres fotó, úgy látom kissé homályos.
Rajta vagyok az ügyűn,keresek más beállítású, kisebb fotó, ahol nem torzul ennyire a kicsinyítéstől. ;)
szketo

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2017.06.05. 20:51

Nemtom milyen fotós programot használsz , de 900kb 800Pixszel rövid oldal van beállítva a Lightromban , az jó szokott lenni ide . A Facebookon meg mehet szinte bármekkora....
Most épp egy K16-os...
Horváth István

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.06.07. 21:11

Horváth István írta:Nemtom milyen fotós programot használsz , de 900kb 800Pixszel rövid oldal van beállítva a Lightromban , az jó szokott lenni ide . A Facebookon meg mehet szinte bármekkora....

Köszönöm István,még gyakorlom,ezt a műfajt .Egyszer csak rá találok a megfelelő méretre. :roll:
szketo

HozzászólásSzerző: brandhu » 2018.07.31. 16:37

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit itt a fórumon. Én brandhu vagyok Győrből.
Egy 2010-es NT700VA kapcsán találtam a fórumra.
Ezúton is köszönet TomRednek ;)
Mondhatni ez az első komolyabb nagymotorom.
Előtte egy Majesty 400-am volt melyet nagyon szerettem, előtte pedig egy 125-ös Vespám.
Eddig nagyjából olyan 1500 km-t tettem a motorba. Szerencsére semmi komoly probléma nincs a motorral, pár bosszantó dolgon kívül. Egyik ilyen a benzinszag mely teli tanknál, ha napon áll a motor akkor észlelhető. A hosszabbik túlfolyócsőnél látható hogy benzines a csővég. A másik pedig egy nagyon enyhe olajszivárgás a vízpumpa alján. Olajcsepp se látszik, csak olajos volt a vízpumpa alja mikor észleltem. Ahogy néztem nem a külső o gyűrű lehet a hibás mert annak környéke száraz, hanem alul az ellenőrző lyukból származhat. Az olajszint ennyi idő alatt semmit sem változott. Mi a tapasztalatotok ezzel, lassan cserés lesz a vízpumpa?
Amúgy a motor nagyon tetszik, első perctől szimpatikus a mérete súlya hamar megszoktam.
Most nagyobb doboz fedelet keresgélek, de nem sok sikerrel.

Üdv

brandhu
brandhu

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2018.07.31. 17:42

Nekem van egy pár vadi új piros 100E-ért ;)
Most épp egy K16-os...
Horváth István

ElőzőKövetkező

Vissza: Bemutatkozás