Új tagok bemutatkozása

Itt tudsz bemutatkozni, ha lehet ide mást ne írj.

Új tagok bemutatkozása

HozzászólásSzerző: TomRed » 2009.11.07. 23:53

Motoros "életrajzom":
Tizenhárom évesen került hozzám az első motorom, egy Simson Schwalbe blokkos Riga. Majd három évi nyári munka és spórolás után 17 évesen szereztem motorra és kocsira jogsit. Ekkor tudtam megvenni egy elég öreg 125-ös Trophy MZ-t, amit télen-nyáron használtam. Majd egy ajándékba kapott, kosárban elhozott 1961-ben (!) gyártott 250-es MZ következett, amit magam hoztam rendbe és helyeztem forgalomba. Ezt 27 éves koromig használtam (darabokban most is megvan). Majd hosszú szünet után (autók) 2005 májusban vettem újonnan egy gyönyörű meggy piros NT650-es Deauville-t. Szeretek túrázni, de munkába menet is minden nap motorral járok, amíg nagyon nem fagy. Üdv: Vörös Tamás (Tom Red)
Minek siessek, ha tudok gyorsan haladni.
NT650V, 2005.05 havi, újonnan vettem, 10.000 km/év
TomRed

Re: Új tagok bemutatkozása

HozzászólásSzerző: kiss_atti » 2009.11.08. 00:08

Hát én meg kisati vagyok.
45 éves, motoros múltam egy Riga-12, egy 400-as Honda Steed 4 évig, majd 2006 áprilisában, az első konténerből egy 700-as, ABS-es, grafitszürke DV.
Ha fagy (nagyon), vagy hó esik, akkor leteszem, de idén ( 2009 nov ) ez még nincs, úgyhogy megyünk. 50k km-t mentünk együtt, összeszoktunk.
kiss_atti

HozzászólásSzerző: deauville » 2009.11.09. 16:04

Üdv Mindenkinek !
Régebbi motorok: Simson S51b -kb.110 000km, majd jött a Jáva, MZ. korszak, s ezt követi 2003-tól a Honda korszak.
Az utóbbi 3 évben mentünk többet, főleg itthon, de jártunk Ausztriában, Olaszhonban is. Jövőre Krakkó, Prága és a francia Alpok hívogatnak.

Be kell osztani..
50 éves vagyok , ipari gázokkal foglalkozom...
Szeretem a higgadt gurulást, melyhez kulturális és gasztronómiai élmény is járul !
deauville

HozzászólásSzerző: Gerzson » 2009.11.09. 22:56

Sziasztok!
Gerzson vagyok - Kovács András - és már a korábbi Deauville-s fórumokon is jelen voltam, így csak röviden:
egy 2004-es évjáratú ezüst 650-s Deauvillem van, Budapesten élek és több, mint 10 év kihagyás után ültem ismét motorra. Előzmények egy Riga, néhány kölcsön moci -Simo, Verhovina - és egy Jawa 350 voltak.
"Úton lenni a boldogság,..."
Gerzson

HozzászólásSzerző: Gszulyo » 2009.11.10. 12:20

Jó reggelt Mindenkinek!

Gszulyo (Gábor) vagyok. Életem első nagymotorja robogó után egy vörös 700-as Deauville, melynek használatába itteni jó cimborák avattak be 2007-08 telén bedobva a mélyvízbe. Azóta is élvezem a motorozást és a közös túrákat. Jelenleg 22.000 km-nél tartok. Civilben mérnök vagyok és ingatlan beruházásokon dolgozom.
Gszulyo

HozzászólásSzerző: umberto » 2009.11.10. 16:36

...................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára umberto 2010.09.15. 15:38-kor.
umberto

HozzászólásSzerző: lewenter » 2009.11.11. 19:02

Szervusztok!
Szóval én leginkább az újrakezdő kategóriában indulok :)
ifjabb koromban én is segédmotorokkal kezdtem, aztán voltak kölcsön motorok is MZ, Jawa
Aztán most, (45) hogy gyermekeim annyi idősek mint én akkor voltam most újra rákaptam a motorra.
Hosszas keresgélés után döntöttem a Deauville mellett.
A mostani gép egy 2000-ben született 650-es.
Napi közlekedésre is használom, de megfelelőnek tűnik a nyugodt túrázásra is.
Szóval most már én is ide tartozom :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lewenter 2010.08.04. 09:38-kor.
lewenter

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.12. 10:57

Rövid leszek:'72-es születésű de sokat megjárt ember egy gyerek,feleség,kutyák és egy Deauville.Megpróbálok másokkal olyat tenni, ha azt velem tennék, akkor engem sem bántana.Feleségemmel szeretjük a normális túrákat.Minden szamárlétra nélkül
három éve ültem először egy Yamaha XJ 750-re, amellyel a 24 órást is teljesítettem két akkori típustársammal.
Fontosnak érzem a folyamatos képzést ezért minden évben minimum egy oktatáson ott vagyok és küzdök.Valahol benne van egy Pan Europa a terveimben,de az a jelenlegi állapotban még távolinak tűnik.
Köszönöm Kartonnak, hogy felhívta figyelmemet az új közös oldalra.
Nagyon foglalkoztat a 2010-es Portugáliában megrendezésre kerülő Deauville találkozó
Nem is lett olyan rövid.Böcsületes nevem Szilágyi József elérhetőségeim pedig az adatlapomon.
jose

HozzászólásSzerző: mwm440 » 2009.11.14. 19:00

Üdv minden régi és új tagnak,
egy 2006-os 700-as megelégedett használója vagyok,
igaz szezon elején már el akartam adni, de eddig minden komoly vevőt sikerült lebeszélnem.
mwm440

HozzászólásSzerző: Tixy » 2009.11.16. 12:00

Sziasztok!

Béres Tibor a keresztségben kapott nevem. Korom (44) ellenére fiatal motorosnak számítok, 5 éve van jogosítványom. Egy 800 Suzuki cruiserről ültem át a mostani NT 650-re, és mondhatom nagyon jó döntés volt. Túl vagyunk 20e közös kilóméteren, túrákon, és munkábajáráson, (egy nagyon pici) boruláson és minden percet élveztem. Van a csapatban személyes ismerősöm is, bár még közös guruláson nem sikerült résztvennünk (remélem tavasszal ez is eljön).

Örülök a fórumnak, és köszönöm a meghívást!

Meleg telet :D !

Tixy
Tixy

Következő

Vissza: Bemutatkozás