ELADÓ portékák

Keres, kínál, cserél és Akciós termékek

ELADÓ portékák

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.12. 11:11

Vételre felajánlom GIVI túra pleximet .Már nincs rá szükségem mert beszereztem a gyári legmagasabb plexit a Paripához.Állapota átlagos használt, egy lefogató fülből hiányzik kis darab, minimális karcos, sötétített.ára:10.000.- és nem "cigánykodom"
jose

Re: ELADÓ portékák

HozzászólásSzerző: lewenter » 2009.11.12. 16:24

szia Jose!

A gyáriból akkor a kopoltyúsat vetted? mennyiért sikerült, mert én is szeretném a legmagasabbra cserélni :-)
köszi
lew
lewenter

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.15. 14:07

Szia Lewenter! 22e magyar pénzért sikerült egy két hónapot használtat szereznem a koportyúsból.A motorozz.hu-n bukkantam rá.
jose

HozzászólásSzerző: kiss_atti » 2009.11.24. 09:18

URAK,

biztosan tudja mindenki, hogy HONDA importőri akcióban 40% kedvezmény van alkatrészekre.
Én beszereztem a fékbetétgarnitúrát, biztos, ami biztos.
kiss_atti

HozzászólásSzerző: Karton » 2010.02.16. 07:16

Ezt a hírlevelet kaptam, gondoltam megosztom veletek. :)

http://www.rmcmotor.hu

Tisztelt Vásárlónk!
HETI AKCIÓ!
40%- os kedvezmény
2010. február 15.-20.-ig.

Az alsóruházat külön-külön is megvásárolható.
Ideális minden évszakban történő motorozáshoz, extrém sportokhoz, és egyéb szabadidős tevékenységhez. Kiváló légáteresztő tulajdonságú, antibakteriális, bőrbarát alapanyag, formatartó és elasztikus anyagtulajdonság. Biztosítja az optimális testhőmérsékletet, szárazon tartja a bőrt, könnyű, kényelmes viselet biztosít.
A WINDSTER nevű kiváló minőségű, szélálló anyag maximálisan véd a hideg ellen, hőt tartó gyapjúval kombinálva,
amely nem engedi be a szelet, de benntartja a meleget.

Szett: 15.980.- helyett: 9.540.-

Felső: 7990.- -40% 4790.-
Alsó: 7900.- -40% 4750.-
Az akció, más kedvezménnyel nem összevonható,
a készlet erejéig,illetve a meghirdetett ideig tart.

Ideális minden évszakban történő motorozáshoz, extrém sportokhoz, és egyéb szabadidős tevékenységhez. Kiváló légáteresztő tulajdonságú, antibakteriális, bőrbarát alapanyag, formatartó és elasztikus anyagtulajdonság. Biztosítja az optimális testhőmérsékletet, szárazon tartja a bőrt, könnyű, kényelmes viselet biztosít.
A WINDSTER nevű kiváló minőségű, szélálló anyag maximálisan véd a hideg ellen, hőt tartó gyapjúval kombinálva,
amely nem engedi be a szelet, de benntartja a meleget.
Üdv. Karton
Karton

HozzászólásSzerző: kiss_atti » 2010.04.08. 19:50

Most mindenhez hozzá fogok szólni..:-))))
-
Képzeljétek, vettem Pécsett egy felszámolt Bömbnis motorboltból fűtőszálas mellényt, király, még a protektoringem is fölémegy.
10K volt össz-vissz.
ÁM!!!
Valami spéci csatija van, amihez a tyúkbél egy kicsi szivaros dugóval ( kell hozzá átalakító a normálhoz) 21.560 FT..:-)))))
Valami hekkelés készül..:-))))
kiss_atti

HozzászólásSzerző: SZA » 2010.04.24. 10:08

kiss_atti írta:Valami hekkelés készül..:-))))

"Hekkelés", nem lesz az úgy túl olcsó? Én megvenném 21-ért! ;) :P :D :D :D
SZA

HozzászólásSzerző: Oszi » 2010.07.04. 18:51

650-re szeretnék túraplexit, ha valaki tud segíteni, hogy milyet vegyek hol, melyik a jó vagy bármi jótanácsot szivesen vennék ezzel kapcsolatban.
Esetleg ajánlatot ha van valakinek eladó !? Köszi
Oszi

HozzászólásSzerző: lewenter » 2010.07.09. 12:57

Eladó sorba került egy 90ccm Keway Hurrican robogóm. Motorikusan hibátlan, Nagyon szép állapotban 1 éves szervízkönyvvel, dobozzal, távkapcsolós riasztóval, rendkívül sok csomagtérrel stb...
Amennyiben bővebb infó vagy foto szükséges azonnal küldöm, ha írtok. nagyon jutányosan adom, mert csak áll kihasználatlanul. 80e Ft. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lewenter 2010.11.19. 22:52-kor.
lewenter

HozzászólásSzerző: Zsoltee » 2010.11.19. 17:25

Van egy eladó SHOX kordura nadrágom S-es méretben. Kb. 5x volt rajtam. Sajnos az elmúlt 2 évben nem volt mihez használni és sajnos közben kinőttem. Eladva!
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsoltee 2010.12.14. 17:45-kor.
Zsoltee

Következő

Vissza: Bazár