Túraplexi

Keres, kínál, cserél és Akciós termékek

Re: Plexi

HozzászólásSzerző: jancsika2222 » 2012.10.01. 15:39

A motor 2000 es évjárat ,de nem tudom mikor kerülhetett rá a plexi, mert már így vettem.
Barna füst színe van , van rajta némi karcolás, de egyik sem mély.
Ha szembe állunk a motorral jobb oldalt a a plexi felső rögzítő füle le van törve. Akitől vettem annak az elmondása szerint: álló helyzetben a motor oldalraborult, ennek következtében a visszapillantó ahogy megfeszítette műanyagidomostól eltört.
A Műanyagidom valóban 3 darabba volt a tükör körül a rögzítőfül közelében, azt már én javíttattam meg a motoron, ekkor került le a plexi, és ekkor láttam h le van törve a fül.
Egyébként nem befolyásol semmit, nem látható helyen van, és a plexi sem mozog, mivel a három csavar jól rögzít, és a műanyag idom is ráfed.
Le tudom venni a motorról lefotózni, vagy debrecen környékén meg lehet tekinteni két napig, esetleg ha az idő is engedi akkor szerdán megyek Érd re. ott is összefuthatunk.
Mértem több ponton,
1. A műszerfalon a kiugró műszereket árnyékoló műanyag közepének támasztva a mérőszalag a plexi tetejéig 27 cm -t mutat.
2. lámpa felett ahol a műanyag rátakar a plexire attól a ponttól a plexi teteje egyenes vonalban 44,5 cm re van.
Ha kérdés van szívesen válaszolok.
Ja és az árra visszatérve a fentiek, és annak tekintetében, hogy megnéztem a linket az uj plexiről( bár annak mintha kisebb lett volna a mérete), 15e körül oda tudom adni.
jancsika2222

Re: Túraplexi

HozzászólásSzerző: Laci » 2012.10.02. 10:41

jancsika2222 írta:A motor 2000 es évjárat ,de nem tudom mikor kerülhetett rá a plexi, mert már így vettem.
Barna füst színe van , van rajta némi karcolás, de egyik sem mély.
Ha szembe állunk a motorral jobb oldalt a a plexi felső rögzítő füle le van törve. Akitől vettem annak az elmondása szerint: álló helyzetben a motor oldalraborult, ennek következtében a visszapillantó ahogy megfeszítette műanyagidomostól eltört.
A Műanyagidom valóban 3 darabba volt a tükör körül a rögzítőfül közelében, azt már én javíttattam meg a motoron, ekkor került le a plexi, és ekkor láttam h le van törve a fül.
Egyébként nem befolyásol semmit, nem látható helyen van, és a plexi sem mozog, mivel a három csavar jól rögzít, és a műanyag idom is ráfed.
Le tudom venni a motorról lefotózni, vagy debrecen környékén meg lehet tekinteni két napig, esetleg ha az idő is engedi akkor szerdán megyek Érd re. ott is összefuthatunk.
Mértem több ponton,
1. A műszerfalon a kiugró műszereket árnyékoló műanyag közepének támasztva a mérőszalag a plexi tetejéig 27 cm -t mutat.
2. lámpa felett ahol a műanyag rátakar a plexire attól a ponttól a plexi teteje egyenes vonalban 44,5 cm re van.
Ha kérdés van szívesen válaszolok.
Ja és az árra visszatérve a fentiek, és annak tekintetében, hogy megnéztem a linket az uj plexiről( bár annak mintha kisebb lett volna a mérete), 15e körül oda tudom adni.

Írtam privit hogy ne untassuk a többieket!
Üdv: Laci ( Boczi ) NT 650
Laci

HozzászólásSzerző: jancsika2222 » 2012.10.05. 11:04

Na. hogy szuperál a plexi Laci?
jancsika2222

HozzászólásSzerző: Laci » 2012.10.05. 14:41

Egyenlőre ügy tűnik, hogy bár hangosabb tőle a bukó az ülés a csökkent menetszél miatt komfortosabb. A többit a hétvégi Vértes- Gerecse után!
Üdv: Laci ( Boczi ) NT 650
Laci

HozzászólásSzerző: dafmax » 2015.01.19. 19:19

Ha esetleg van valakinek eladó középmagas (azt hiszem 45cm) túraplexi az szóljon!
Úton lenni boldogság, de megérkezni a cél!

2015. Januárban vásárolt 1998-as NT650V. Azóta túl a közös 23000km-en.
dafmax

HozzászólásSzerző: ticy14 » 2015.01.19. 19:53

dafmax írta:Ha esetleg van valakinek eladó középmagas (azt hiszem 45cm) túraplexi az szóljon!

5 napmúlva lejár a licit, bár ez a gyári 55-ös

http://www.ebay.de/itm/Honda-Deauville- ... 35e3dba02c
ticy14

HozzászólásSzerző: dafmax » 2015.01.19. 20:06

ticy14 írta:
dafmax írta:Ha esetleg van valakinek eladó középmagas (azt hiszem 45cm) túraplexi az szóljon!

5 napmúlva lejár a licit, bár ez a gyári 55-ös

http://www.ebay.de/itm/Honda-Deauville- ... 35e3dba02c

Köszi szépen! Ez már túl nagy nekem.
Úton lenni boldogság, de megérkezni a cél!

2015. Januárban vásárolt 1998-as NT650V. Azóta túl a közös 23000km-en.
dafmax

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2015.05.26. 06:13

http://www.kepesmotor.hu/motor_kiegeszito/p1512817

Ezt találtam ! Hátha valakit érdekel...
Most épp egy K16-os...
Horváth István

HozzászólásSzerző: csabi » 2017.02.19. 19:47

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy a 2006-os NT700-ra feltehető-e a kézzel állítható gyári plexi?
Hány féle méretű gyári plexi létezik?
Melyik plexi a jobb,a gyári,vagy valamelyik neves gyártó plexije?
Kinek mi a tapasztalata?
Üdv:Csabi
csabi

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2017.02.19. 20:18

Maga a szévédő , csereszavatos . Az állítható , és a régebbi fajtán is ott vannak a lukak . Nagyjábol...Tudomásom szerint , egy méret van a gyáriból .Ha állíthatóra akarod átalakítani ( én megcsinálltam ) akkor viszont több alkatrészt is cserélni kell .
Szerintem , nincs sok érezhető , használat béli , eltérés a gyári , és az utánngyártott szélvédők között ( nem tudok olyan funkcionális dolgot elképzelni , amiben többet nyújtana egy utánngyártott ) Legfeljebb abban , hogy a magassabb embereknek , kicsi a gyári , ezért kell magasabb , utángyártottat felszerelniük . Esetleg lehet esztétikai kérdés....
Nekem az a tapasztalatom , hogy a gyári szélvédő , egy teljesen jól kialakított megoldás . A szelet is megfelelően eltereli a felső testről , és a szélzaj tekintetében is jól teljesít . Viszonyítás képpen , a béjemvé szélvédője mögött , erős szélzaj van , még a 700-as Devilé mögött csend....
Most épp egy K16-os...
Horváth István

ElőzőKövetkező

Vissza: Bazár