Túraplexi

Keres, kínál, cserél és Akciós termékek

Túraplexi

HozzászólásSzerző: kerimotor » 2010.10.09. 12:25

Eladó egy vadonat új 650-es deauville túraplexi.Ár:23000 Ft.
kerimotor

Re: Túraplexi

HozzászólásSzerző: Oszi » 2010.10.09. 18:49

Milyen márka, méret stb. Kéne többet tudnom róla !?
Oszi

HozzászólásSzerző: Havaria » 2010.10.11. 11:11

Szia!

gyári?
Havaria

HozzászólásSzerző: kerimotor » 2010.10.12. 10:06

Sziasztok.
A plexi a legmagasabb méret amit gyártanak hozzá,olyan mint az MRA aminek az alján van két lyuk,de ezen nincs lyuk.
MGG márkájú,füst színű.Hogy gyári-e? Az MGG gyárban gyártották.Ezen a linken hírdetem:http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/vaz/hirdetes-21259926/

Kéri Zsolt
kerimotor

HozzászólásSzerző: Havaria » 2010.10.12. 18:02

csinos, de ekkora givi túraplexim. A gyári honda túraplexi ennél is magasabb, az érdekelt volna.

Köszi,
Havaria

HozzászólásSzerző: AndyA » 2010.10.12. 22:58

Havaria írta:csinos, de ekkora givi túraplexim. A gyári honda túraplexi ennél is magasabb, az érdekelt volna.

Köszi,

55 font + postakoltseg a skidmarx.co.uk-n az az 55 cm-es ST1100 stilusu, ami nekem van. Postaztatni tudjuk Angliaba, ahonnan idovel majd hazakerul, ha nem is azonnal, de elkuldik hozzam Osztrakiaba is.

AndyA
AndyA

HozzászólásSzerző: Oszi » 2010.10.13. 17:07

A givi túra plexi csak 45 magas nem, mert én azt néztem de csak 5 cm-el magasabb mint az eredeti ,ha jól láttam ?
A ebay.de -n láttam már jót,kopoltyúsat csak én még nem vettem onnan semmit ,fogalmam nincs ,hogy működik?
Oszi

HozzászólásSzerző: Havaria » 2010.10.13. 18:06

AndyA írta:
55 font + postakoltseg a skidmarx.co.uk-n az az 55 cm-es ST1100 stilusu, ami nekem van. Postaztatni tudjuk Angliaba, ahonnan idovel majd hazakerul, ha nem is azonnal, de elkuldik hozzam Osztrakiaba is.

Köszönöm, ez igazán nagylelkű, és élni is fogok vele ha szükség lesz rá.

Viszont én annyira ráfixáltam már magam a gyári honda túraplexire, arra amin alul az két nagy luk van, hogy már csak az venne rá a givi lecserélésére. Mondjuk az azonnal. :)
Havaria

HozzászólásSzerző: AndyA » 2010.10.13. 21:59

Havaria írta:
AndyA írta:

Köszönöm, ez igazán nagylelkű, és élni is fogok vele ha szükség lesz rá.

Viszont én annyira ráfixáltam már magam a gyári honda túraplexire, arra amin alul az két nagy luk van, hogy már csak az venne rá a givi lecserélésére. Mondjuk az azonnal. :)

A Skidmarx ugyanolyan, csak mas alakuak a kopoltyuk rajta, 50 es 55 cm-es is van, kinek mi a kenyelmes.

Az otthoni gepemen vannak kesz fenykepek, de ha akarod, holnap csinalok a motorrol parat, hogy lasd, mirol van szo.

AndyA
AndyA

HozzászólásSzerző: kerimotor » 2010.10.14. 08:16

Sziasztok.

Szerintem a gyári plexi olyan 30-35cm magas lehet,amit én árulok az pontosan 50cm.
Tehát nem 45cm mint a givi és nem 5cm-rel magasabb mint a gyári.
Nem tudom miért kellene 50cm-től magasabb plexi mivel olyan magas hogy ülő helyzetben nem lehet felette átlátni.
Tehát teljes szélvédelmet nyújt.

Kéri Zsolt
kerimotor

Következő

Vissza: Bazár