NTV Spotting

Napi csevely és egyveleg.

Re: NTV Spotting

HozzászólásSzerző: dafmax » 2017.07.02. 14:53

1 Óra körül Recsken egy zöld 650-es 2 fővel jött szembe. Intettek ők is :D
Úton lenni boldogság, de megérkezni a cél!

2015. Januárban vásárolt 1998-as NT650V. Azóta túl a közös 23000km-en.
dafmax

HozzászólásSzerző: Pool » 2017.07.03. 21:05

Szia dafmax
Tegnap a recski zöldek én voltam az aszonnyal. Remélem a héten találkozunk!
Pool

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.07.04. 17:30

Sziasztok!
Reggel 6:30-körül Bp, X-ker Fehér útról kanyarodott Bordó 700-as a Hangexpó felé..
Már többször láttam Bp. X.ker Mádi utcában, a Kada buszmegállónál lévő házból, elbukkanni 700-as ezüst metált. Mind két gép nagyon szép. :)
,,Tisztelt a múltat,hogy érthesd a jelent,és munkálkodhass a jövőn"..
szketo

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.07.10. 18:45

Reggel a 7-órához nagyon közeli időpontban, Bp Éles sarok,belső sávban ép mellettem húzott el egy szép bordó 700-as!!! Felső,3. doboz nem volt rajta. Ez a különös ismertető jel.Rendszámot is tudom de, azt azért még sem írnám ki. :)
szketo

HozzászólásSzerző: Nicolas » 2017.07.21. 19:18

Ma reggel 05:30 Székesfehérvár arany színű 700-as intettünk egymásnak, :) ;)
Nt650v 2004-es 2015 január óta
Nicolas

HozzászólásSzerző: Poli » 2017.07.23. 07:00

Tegnap reggel hatalmas szerencsém volt. 120-al elütöttem egy őzet. Az volt a szerencsém, hogy a bambi mikor kiugrott az útra elém és meglátott megijedt és vissza akart szaladni de a két hátsó lába megcsúszott az aszfalton ezért seggre ült, és én épp ülve találtam el a valagát a motorom jobb első villa végévél. Tehát nem állt. Akkorát ütöttem a fenekén, hogy rögtön megpördült, és a feje nekicsapódott a combomnak. A tükörben azt még láttam, hogy szegényke az aszfalton fekve pörögve csúszott utánam. Aztán már csak azzal voltam elfoglalva, hogy meg tudjak állni, mert azért nem kicsit ütött a kormányon. A manővert megoldottam a saját sávomon belül. Szerencsém is volt persze.
Kissebb csoda,hogy az ijedtégen kivül sem a motornak se meg nekem ne lett semmi bajunk, sikerült esés és karcolás nélkül megúszni az ütközést a bambival.
Nem volt kellemes élmény!!! De ezek után még legurultam 400 km-t. Ez a motor egy tank :D
Poli

HozzászólásSzerző: szketo » 2017.07.23. 07:57

Poli írta:Tegnap reggel hatalmas szerencsém volt. 120-al elütöttem egy őzet. Az volt a szerencsém, hogy a bambi mikor kiugrott az útra elém és meglátott megijedt és vissza akart szaladni de a két hátsó lába megcsúszott az aszfalton ezért seggre ült, és én épp ülve találtam el a valagát a motorom jobb első villa végévél. Tehát nem állt. Akkorát ütöttem a fenekén, hogy rögtön megpördült, és a feje nekicsapódott a combomnak. A tükörben azt még láttam, hogy szegényke az aszfalton fekve pörögve csúszott utánam. Aztán már csak azzal voltam elfoglalva, hogy meg tudjak állni, mert azért nem kicsit ütött a kormányon. A manővert megoldottam a saját sávomon belül. Szerencsém is volt persze.
Kissebb csoda,hogy az ijedtégen kivül sem a motornak se meg nekem ne lett semmi bajunk, sikerült esés és karcolás nélkül megúszni az ütközést a bambival.
Nem volt kellemes élmény!!! De ezek után még legurultam 400 km-t. Ez a motor egy tank :D

ÍÍÍÍ!! Basszus!! Ezt tényleg nagy mázli.és Nagy szerencse!.Örülök hogy veled volt a sors.Rémálmaimban nekem is ilyen Őz,vagy bármi más állat van a gondolataimban főleg erő sávba érve..85-vagy 86 tájékán egy fácán akadt az első kerék közzé az MZ. Szerencse volt, hogy valahogy lepattant a kerékről és nem akadt a küllők közzé-Ekkor tuti pereceltem volna,így talpon maradtam,de még órák múlva is remegett a lábam.
Egy őz azért jóval nagyobbat üt, mint egy ilyen fácán.?!
szketo

HozzászólásSzerző: Pool » 2017.07.23. 22:21

Ma Tiszaszőllős 19óra 30 ezúst 650-es.
Pool

HozzászólásSzerző: Edermester01 » 2017.07.23. 22:37

Poli írta:Tegnap reggel hatalmas szerencsém volt. 120-al elütöttem egy őzet. Az volt a szerencsém, hogy a bambi mikor kiugrott az útra elém és meglátott megijedt és vissza akart szaladni de a két hátsó lába megcsúszott az aszfalton ezért seggre ült, és én épp ülve találtam el a valagát a motorom jobb első villa végévél. Tehát nem állt. Akkorát ütöttem a fenekén, hogy rögtön megpördült, és a feje nekicsapódott a combomnak. A tükörben azt még láttam, hogy szegényke az aszfalton fekve pörögve csúszott utánam. Aztán már csak azzal voltam elfoglalva, hogy meg tudjak állni, mert azért nem kicsit ütött a kormányon. A manővert megoldottam a saját sávomon belül. Szerencsém is volt persze.

Mázlista örülök, hogy megúsztad. :)
2003-as NT650V. A Kékség.
Edermester01

HozzászólásSzerző: Edermester01 » 2017.07.23. 22:38

Tegnap, azaz szombaton de. 11 körül Bucsunál lépett ki az országból egy arany színű 700-as egy fővel egy nagyobb csapat tagjaként.
2003-as NT650V. A Kékség.
Edermester01

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés