Csevely

Napi csevely és egyveleg.

Re: Csevely

HozzászólásSzerző: kiss_atti » 2009.11.15. 20:31

Jani,

hagyd a fenébe az eladást, mit vennél helyette??? Ezt legalább már ismered..:-))
Én 48k-val teszem le az idén, de tényleg csak a gumi kopik... igaz, az többféle, mert mostanra elkopott - ill. elszakadt - a váltókar hosszabbításának a blokk felőli részén lévő kicsike védőgumi, majd egy olyat beújítok... tutti lesz vagy 2 rugó...
:-)))

Ill. hűtlen lettem a BT021-hez és Metzeler Roadtech Z6 van fenn 4k km óta, teljes megelégedésemre.
kiss_atti

HozzászólásSzerző: Karton » 2009.11.16. 21:15

üdv mindenkinek,
hogy álltok az aktuális biztosítás átkötéssel? Valakinek esetleg egy jó bombasztikusan jó ötlete?
Üdv. Karton
Karton

HozzászólásSzerző: lewenter » 2009.11.16. 21:34

sziasztok!

Háát én a netrisken kötöttem mostani biztosítást is és az újat is ott kötöm át, mert mindent elintéznek.
Generalitól átmegyek a K&H hoz és így 8e-rel több marad a benzinre .-)
Kaptam eg yvideót nagyon vicces sztem nézzétek csak:
http://www.youtube.com/watch?v=Zlax5L8BVGc bár nem mi fajtanka moci, azertg jol jönne, ha egy ilyenre menenk le a garázsba :D
lewenter

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.17. 17:59

Karton írta:Üdv Jose és János hogy is van ez az eladás és lebeszélés?

Azt mondják, hogy az embernek legyenek mindíg közeli és távoli céljai az életben, hogy ne süppedjen el."közeli" a Portugál DMD, távoli pedig egy nyugdíjas koromig kiszolgáló túramotor.Így jöhet szóba a Pan............majd egyszer. ;)
Csatolmányok
kicsinyített pan.JPG
jose

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.17. 18:16

Karton írta:üdv mindenkinek,
hogy álltok az aktuális biztosítás átkötéssel? Valakinek esetleg egy jó bombasztikusan jó ötlete?

A KH-nál voltam eddig is a motorral és maradok.Az Ignisre viszont 14e pöngővel occóbb a Aegon, így ott váltás van folyamatba.
jose

HozzászólásSzerző: Karton » 2009.11.17. 22:13

Hello Jose,
most nézem milyen király az aláírásod nekem tetszik.
Üdv. Karton
Karton

HozzászólásSzerző: jose » 2009.11.18. 08:31

Karton írta:Hello Jose,
most nézem milyen király az aláírásod nekem tetszik.

;) megpróbálom betartani mindig.
jose

HozzászólásSzerző: lewenter » 2009.11.20. 17:55

Szebb napot!
affenébe eldobtam amocit :-( viszont kiderült, hogy nem volt egy csavar a bukócsőben így nem is védett :-( szerencse az egészben, hogy csak lassan mentem nagyon, mert láttam, hogy sáros út jön köd lecsapódással. Most meg meg már talaltam egy műanyaghegesztőt :-)
Tudtok esetleg utángyártott elemeket vhol? pl. fül a bukócsőre, hátha az olcsóbb, bár nem hiszem.
Éreztem, hogy vannak ilyen csavarhiányok, mert használtan vettem a mocit és az elemeknél már volt ahol én pótoltam, sajnos a bukócsőig még nem jutottam el. nnah majd most tavaszig átnézem rendesen.

Szebb napot Nektek!
lewenter

HozzászólásSzerző: TomRed » 2009.11.20. 19:27

lewenter írta:Tudtok esetleg utángyártott elemeket vhol? pl. fül a bukócsőre, hátha az olcsóbb, bár nem hiszem.

Sajnálom, hogy így jártál. :(

Miután nem régen nekem is felborult vagy felborították (?) a motoromat, át tudom érezni a bosszúságodat...

Én a Sima Béláék cégéről hallottam sok jót, talán érdemes meglátogatni őket.
Minek siessek, ha tudok gyorsan haladni.
NT650V, 2005.05 havi, újonnan vettem, 10.000 km/év
TomRed

HozzászólásSzerző: lewenter » 2009.11.21. 19:25

Fúú nem is ismertem őket! Fantasztikus mit megcsinálnak, kijavítanak.
Köszi
lewenter

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés