Eladó motorok értékelése.

Napi csevely és egyveleg.

Re: Eladó motorok értékelése.

HozzászólásSzerző: TomRed » 2015.11.16. 01:50

Pumukli írta:hahahahaaha
:lol:
Tényleg mi újság az Alessal? Vett motort?

Úgy látom, hogy megvette motort, ha ő az, aki szépeket ír a Tenerés fórumon a Deauville-járól. (66230 hsz. és korábbiak.)
Minek siessek, ha tudok gyorsan haladni.
NT650V, 2005.05 havi, újonnan vettem, 10.000 km/év
TomRed

HozzászólásSzerző: Pumukli » 2015.11.16. 20:18

Cápika írta:Fecóka! meg van az áldozat? Vagy a bordó csak a Fefe motorját jelentette? :o .Hahu-n nézegettem,ott van egy bordó :P

Van ott több is.
Honda NT700 fekete, ami már átváltozott Mágikus Éjfekete nagy tesóra.
Pumukli

HozzászólásSzerző: Ales » 2015.11.16. 20:40

TomRed írta:
Pumukli írta:hahahahaaha
:lol:
Tényleg mi újság az Alessal? Vett motort?

Úgy látom, hogy megvette motort, ha ő az, aki szépeket ír a Tenerés fórumon a Deauville-járól. (66230 hsz. és korábbiak.)

Jól látod, megvettem a DV-t :D :D
Nem nagyon volt időm írni...holnap részletesebben beszámolok az új családtagról.
Ales

HozzászólásSzerző: Pumukli » 2015.11.16. 21:07

Na végre már tűkön ülünk!
Pumukli

HozzászólásSzerző: Ales » 2015.11.17. 08:25

Négy motort néztem meg.600ezer körül szántam motorra.Évjárat,kilóméter óra nem érdekelt,állapot volt számomra a fontos. Az autó vásárlásnál tapasztaltam,hogy az eladók nagy többsége kamuzik. Autóért 3000Km-ert kocsikáztam Magyarországon belül :oops:
Mátészalkán éldegélek ezért csak a hozzám "közel" lévőket néztem meg. 1000km két nap alatt.
Az első jelölt Kiskőrösön volt.Ára 600ezer. Az eladóval többször beszéltem telefonon.Elmondása szerint szép állapotú,márkaszervizben szervizelt motor.A valóság,az eladó gyökér, egy rakás kaki a motor. Eleje törve volt. Pocsékul lett megjavítva. Rozsda hegyek. A kipufogó burkolata majdnem a kezemben maradt.Idomok repedezettek. Motorhangja félelmetes. Kuplungja majd szét esik. Szerinte minden Hondának ilyen a hangja. Na ekkor hagytam ott szó nélkül :oops: A bontóban is sírva vennék át. http://www.kepesmotor.hu/honda-tura_spo ... 833&c=1003
Következő Békéscsaba mellett volt.Az eladó normális srác. Műszakilag rendben volt,esztétikailag nem.Ezt a telefonban is elmondta. Komplett fényezés kellett volna rá. Minden idomon sérülés,javítás nyomai.Ára 600ezer.Rengeteg munka lett volna mire a számomra elfogadható állapotba hozom.http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/ ... ki-9526318
Következő Gyula.Ezt már csak azért néztem meg mert a közelben voltunk és kíváncsi voltam,hogy 800ezer fölötti áron milyen motort lehet venni. Az eladó normális,a motor szép. Egyetlen javítás nyomát találtam a tankon. Úgy jöttem el,ha nem találok olcsóbban megfelelő állapotút, ezt megveszem. http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/ ... le-9496707
Az utolsó lehetőségnek hagytam egy Debrecenben hirdetett DV-t.Külföldi papíros 1999-es évjárat,padlizsán lila szín. Az eladó normális volt.Ő is DV tulaj.Látszik,hogy ért is hozzá nem csak beszél a világba. Amikor beléptem a garázsba, első látásra szerelem lett. Nem az eladóba, a motorba zúgtam bele :D Nagyon egyben van.Karcok vannak rajta és minimális hiba,de ezekkel együtt tudok élni.A színével még barátkozom :D Motorja szépen jár.Látszik,hogy volt gazdája.Próba nélkül lefoglalóztam és másnap este hozam el motorutánfutón.Tíz km-et mentem vele,csak a próba kedvéért. Egyetlen nagy hátránya van a motornak, ha ráülök nem nagyon akarok leszállni róla :D Holnap ha minden igaz már meg lesz a rendszám is.
Ales

HozzászólásSzerző: dafmax » 2015.11.17. 12:27

Üdv a DV tulajdonosok között! Azért majd egy fotót kérnénk a gépről! Nagyon sok örömet és balesetmentes utat a szerzeményhez!
Úton lenni boldogság, de megérkezni a cél!

2015. Januárban vásárolt 1998-as NT650V. Azóta túl a közös 23000km-en.
dafmax

HozzászólásSzerző: Ales » 2015.11.17. 15:57

dafmax írta:Üdv a DV tulajdonosok között! Azért majd egy fotót kérnénk a gépről! Nagyon sok örömet és balesetmentes utat a szerzeményhez!

A tulajdonos azasszony, én csak használni és babusgatni fogom :D Lesz majd fotó is csak legyen egy kis időm. Köszi a jó kívánságot.
Ales

HozzászólásSzerző: Cápika » 2015.11.17. 16:07

Gratulálok a motorhoz!! Ha lesz időd,fotókat dobhatsz :P .Szerintem a padlizsán nagyon jó szín. ;) . Ez volt hirdetve?mert pár hete láttam egy lilát valamelyik hirdetési oldalon?!
Honda Nt700 arany metál(bronz?)
Cápika

HozzászólásSzerző: Ales » 2015.11.17. 16:52

Cápika írta:Gratulálok a motorhoz!! Ha lesz időd,fotókat dobhatsz :P .Szerintem a padlizsán nagyon jó szín. ;) . Ez volt hirdetve?mert pár hete láttam egy lilát valamelyik hirdetési oldalon?!

Köszi. 5méterről már feketének látszik. A színét majd megszokom. 6.-án pénteken felrakta a srác a hirdetést és 8.-án vasárnap már le is került...hála nekem :D
Ales

HozzászólásSzerző: Pumukli » 2015.11.17. 19:41

Gratulálok én is! Vigyázzatok egymásra!
Pumukli

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés