Csak 1 motoros kép

Napi csevely és egyveleg.

Re: Csak 1 motoros kép

HozzászólásSzerző: Miklós » 2016.08.17. 12:10

IMG_8402_117.jpg

Ismét "0" kilométeres lett a motorom :)
Miklós

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2016.08.17. 13:40

Tapasztalat ? Mióta van nálad ? Mit kelett rajta cserélni ( ha kelett ) stb. Ez már beillik egy tartós tesztnek ! :)
Most épp egy K16-os...
Horváth István

HozzászólásSzerző: Miklós » 2016.08.17. 18:05

A motor most lesz nálam hatodik éve. Gyakorlatilag öt szezont tudtunk együtt motorozni, mert amikor megvettem hirtelen igen rossz idő lett. Első tulajdonostól vettem meg, kb valós 42 e Km volt a gépben.
Amit a motor mindig megkapott az a 6-7 ezer kilométerenkénti olajcsere. Minden második olajcserénél légszűrő csere is volt. Minden 17-18 ezer kilométernél volt szelep hézag állítás, gyertya és hütőfolyadék csere is. Ezeken kivül kétévente cseréltem kardánhajtás olajat, teleszkóp olajat és fékfolyadékot is. A motor soha nem hagyott ott minket, pedig szinte mindig két személlyel megyek motorozni hosszabb rövidebb túrákra. ( Volt benne napi 5-600 Km is) Cseréltem még benzinpumpa megszakítót , ekkor a dióda és kondi is beépítésre került. Ja és még volt akkumulátor és első, hátsó fékbetét csere is. Plussz gumiabroncsokból is elfogyott pár darab. Teljesen elégedett vagyok vele, bár néha két személy esetén lehetne kicsit erősebb is. :) De nem veszek nagyobbat , mert kanyarokban igy is le tud érni a lábtartó és a feleségem szerint nem kell jobban száguldoznunk :) Hál Istennek komoly meghibásodás soha nem volt vele.
Miklós

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2016.08.17. 20:04

Köszönöm hogy leírtad a tapasztalataidat ! Ezek szerint , elmondható , hogy lényegében az egy konstrukciós "hibán" kívül , minden gond nélkül elment a motor 100E Km-t ! :P
És erre mondja a gyártó , hogy elavúlt konstrukció , és be kell szüntetni a gyártását :cry: Adja helyette az NC-ket , ugyanannyiért , amik számtalan kiegészítő , és átalakítás után sem lesznek még a közelében sem a Devilleknek....Ezen kívül , ez a típus , egy minden konkurencia nélküli motor , mert az össze gyártónak együtt sincs még hasonlója sem !
Ezért én próbálok be spejzolni belölle :D
Most épp egy K16-os...
Horváth István

HozzászólásSzerző: Miklós » 2016.08.18. 10:46

Lassan nekem is be kell szereznem egy donort :)
Miklós

HozzászólásSzerző: Cápika » 2016.08.18. 16:12

Miklós írta:A motor most lesz nálam hatodik éve. Gyakorlatilag öt szezont tudtunk együtt motorozni, mert amikor megvettem hirtelen igen rossz idő lett. Első tulajdonostól vettem meg, kb valós 42 e Km volt a gépben.
Amit a motor mindig megkapott az a 6-7 ezer kilométerenkénti olajcsere. Minden második olajcserénél légszűrő csere is volt. Minden 17-18 ezer kilométernél volt szelep hézag állítás, gyertya és hütőfolyadék csere is. Ezeken kivül kétévente cseréltem kardánhajtás olajat, teleszkóp olajat és fékfolyadékot is. A motor soha nem hagyott ott minket, pedig szinte mindig két személlyel megyek motorozni hosszabb rövidebb túrákra. ( Volt benne napi 5-600 Km is) Cseréltem még benzinpumpa megszakítót , ekkor a dióda és kondi is beépítésre került. Ja és még volt akkumulátor és első, hátsó fékbetét csere is. Plussz gumiabroncsokból is elfogyott pár darab. Teljesen elégedett vagyok vele, bár néha két személy esetén lehetne kicsit erősebb is. :) De nem veszek nagyobbat , mert kanyarokban igy is le tud érni a lábtartó és a feleségem szerint nem kell jobban száguldoznunk :) Hál Istennek komoly meghibásodás soha nem volt vele.

Gratulálok Miklós!
Jó ilyet olvasni,amikor a motorjainkat dicsérik,persze tudjuk ,hogy milyen jók ;) .
Remélem egyszer felfigyel erre valamelyik motoros újságíró,és egy ilyen sokat futott DV-t letesztelnek,és ilyen szervizelés melletti "0%" hibát mutató motornak zengik be.
Igaz,erről már írtak,de szinte közhelyesen említik meg ,hogy hűséges igavonó,meg kimegy a világból :D
Pedig még motorozni is jó vele! ;)
Honda Nt700 arany metál(bronz?)
Cápika

HozzászólásSzerző: Miklós » 2016.08.18. 16:24

Köszönöm :) Remélem én is ,hogy a következő kilométerek is ilyen gondtalanul telnek.
Miklós

HozzászólásSzerző: Edermester01 » 2016.08.29. 16:22

Szép motor, szép környék!
2003-as NT650V. A Kékség.
Edermester01

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2016.08.30. 08:59

Látom itt jártál a környéken :) Jók a képek !
Most épp egy K16-os...
Horváth István

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés