Biztosítás

Napi csevely és egyveleg.

Re: Biztosítás

HozzászólásSzerző: ColargoTJ » 2015.01.23. 07:30

Honda Assistance
ColargoTJ

HozzászólásSzerző: ColargoTJ » 2015.01.23. 07:31

Látom nem sikerült feltöltenem a pdf dokumentumot a Honda Assistance meghosszabbítás általános feltételeiről. :(
ColargoTJ

HozzászólásSzerző: ColargoTJ » 2015.01.23. 07:51

Akkor a lényeget röviden:
A Honda Szallerbeck szervízvezetőjétől kaptam a tájékoztatást, miszerint, ha még nincs 4 éves a motor, akkor a Honda hivatalos szervizében végrehajtott kötelező szerviz után lehet a Honda Assistance szolgáltatásra befizetni, ami egy évre szól.
Az árát nem mondta, én meg nem kérdeztem, de elolvasva a feltételeket, végül is egy utasbiztosításhoz hasonló szerződést köt az ember.
A pdf dokumentum láblécében Europ Assistance Magyarország Kft. (www.europ-assistance.hu) szerepel.
Az oldal keresőjébe beütve nem leltem rá a Honda Assistance tájékoztatóra, ezért nem tudom belinkelni onnan sem.
ColargoTJ

HozzászólásSzerző: Szabiboy » 2015.01.23. 09:11

Amennyiben márkaszervizben szervizelteti az ember a motorját, akkor vagy egy szerviz után, vagy egy alkatrész (pl.: olajszűrő) megvásárlásával lehet kötni, hosszabbítani. Olyan 6-7 ezer forint körül van az ára évente. A legfontosabb része a szerződésnek, hogy elszállítanak a legközelebbi márkaszervizbe a motoroddal. Akinek kellett már elszállításért saját zsebből fizetnie külföldön, annak biztosan meg fogja érni legközelebb, akinek meg nem, annak azért. Ha jól emlékszem a moci hat éves koráig lehet meghosszabbítani.
NT-650V két évig, majd NT-700VA (fehér) 2011-től.
Szabiboy

Előző

Vissza: Csevegés