Vezetés technika

Napi csevely és egyveleg.

Re: Vezetés technika

HozzászólásSzerző: Cápika » 2017.03.24. 19:50

A BMW- vel voltál?
Honda Nt700 arany metál(bronz?)
Cápika

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2017.03.25. 07:46

Igen . Mentem vele egy kicsit hosszabbat , de nem volt egy élménymotorozás :cry: Valamiért , mintha a tavalyi körök , élvezetesebbek lettek vólna vele.... :?: Mikor elöszedtem , beállítottam a guminyomásokat , de a tegnapi indulás elött nem ellenőriztem . Nemtom azért , vagy másért :? Majd ránézek.....Lehet , hogy azért mert fáj a lábam , és nem érzem jól magam , vagy nagyon merev még a sok vastag motorosruha ?
De a lényeg , hogy a Devill , az jobban kézreál ! ;)
Most épp egy K16-os...
Horváth István

HozzászólásSzerző: dankasan » 2017.03.25. 09:45

Tegnap nekem is megvolt az első "szezonnyitó" motorozásom és újfent rájöttem,hogy imádom! :D
dankasan

HozzászólásSzerző: Cápika » 2017.03.25. 11:44

Horváth István írta:Igen . Mentem vele egy kicsit hosszabbat , de nem volt egy élménymotorozás :cry: Valamiért , mintha a tavalyi körök , élvezetesebbek lettek vólna vele.... :?: Mikor elöszedtem , beállítottam a guminyomásokat , de a tegnapi indulás elött nem ellenőriztem . Nemtom azért , vagy másért :? Majd ránézek.....Lehet , hogy azért mert fáj a lábam , és nem érzem jól magam , vagy nagyon merev még a sok vastag motorosruha ?
De a lényeg , hogy a Devill , az jobban kézreál ! ;)

Szerintem a sok éves megszokás. Nekem van olyan ismerősöm, te is találkoztál velük a tavalyi Keszthely évzárón, aki a BMW-re váltva azt mondta, hogy a BMW sokkal jobb.Pedig DV-ről ült át, jó pár Alpok-beli túra után. Biztos vagyok benne, hogy a paralever-telelever futómű felülmúlja a DV állíthatatlan (bocs a hátsó előfeszítése állítható) futóművét. De persze ezt én csak gondolom, mert ahhoz nagyon rövidet mentem vele, hogy ezt érezzem :D
Cápika

HozzászólásSzerző: Poli » 2017.04.06. 20:53

Lacipapa ha jól emlékszem ott voltál a szombati Csavarogj velünk nyilt napon. Megcsináltam a videót róla amin Te is szerepelsz. (3 vagy 4 deuaville is volt)
Ha érdekel itt megtekintheted https://www.youtube.com/watch?v=9-gcHF6OHiU&t=22s (Mobiltelefonon sajnos nem lehet megtekinteni!)
Poli

HozzászólásSzerző: paszner laci » 2017.04.07. 10:34

Nagyon jó lett a videó és nagy létszámmal vettetek részt a találkozón. ;)
paszner laci

HozzászólásSzerző: Lacipapa » 2017.04.07. 13:32

Köszönöm a videót, valóban több helyen is rajt vagyok. Örülök, hogy találkozhattam veletek, nagyon kellemes nap volt, várakozásomon felül rengeteg motoros jött össze. A nagy létszám ellenére nagyon jól szervezett és fegyelmezett volt a túra. Látszik, hogy profik vagytok. Külön öröm, hogy fórum és márka társsal is ( dafmax ) találkoztam és személyesen is megismertem. Nagy élmény volt a találkozó.
Köszönöm a szervezést.
Lacipapa

HozzászólásSzerző: Poli » 2017.04.07. 16:02

Nagyon örülünk ha jól éreztétek magatokat, hiszen ezért lett megrendezve ez a kis esemény. Az alap elképzelés az volt, hogy 30-50 motor jön el, számunkra is hihetetlen volt, hogy 130 motor dübörgött az indulásnál. Azt tudtuk, hogy sokan nézik a videóinkat de álmunkban sem gondoltuk, hogy ennyien és ilyen nagy távolságokból eljönnek miattunk, még most is szinte hihetetlen. Szerencsére kulturált motorosok jöttek el igy nem történt baleset. (Ezen nagyon aggódtunk)
A kamerázás mellet azért is szaladgáltam a sor mellet, hogy ha valaki renitensen motorozna azt helyreigazítsam, de nem volt rá szükség, mindenki profi volt ;)

Elnézést kérek Lacipapa, hogy csak keveset tudtunk beszélgetni de kameráznom is kellett és annyi emberrel beszélgettem, és még a csapattal is meg kellet beszélni, hogy melyikőnknek mi a feladata, azt se tudtam hol áll a fejem. Remélem lesz még alkalmunk bepótolni a beszélgetést. De annak azért örülök, hogy fórumtársakat is láthattam élőben!
A kamerát most vettem ez volt az első bevetése. :D Az a tervem, hogy mivel az itteni (Dunaszerdahelyi) kis csapatommal is járok túrázni igy velük is szeretnék a By Ferkóhoz hasonló túravideókat csinálni. Ez volt az első saját videókészitésem. Nem egyszerű mert ezt is 9 óra volt igy összevágni, de próbálkozok. :D

paszner laci: Nagyon köszönöm és örülök ha tetszett. :D Azért csináltam, hogy a nézők jól szórakozzanak és a jelenlévők láthassák magukat egy videóban. Picit hosszúra sikeredett de nem szerettem volna ha valaki kimarad a résztvevők közül, remélem mindenki látható a jelenlévők közül.
Poli

HozzászólásSzerző: Cápika » 2017.04.09. 19:50

Szevasztok Uraim!
Tegnap sikeresen részt vettem Győrben egy vezetéstechnikai oktatáson. A siker abban nyilvánult meg, hogy nem dőltem el! :lol:
Sajnos megint rá kellett jönnöm, hogy még mindig nem tudom kezelni a motort. A tempósabb feladatok (szlalom) gond nélkül mennek, de mihelyt jöttek a megfordulásos gyakorlatok, nagyon gyengén szerepeltem. Kis ívben fordulás, stb.
Tehát van mit gyakorolnom ;) !
Megint kell forgolódnom a Lidl parkolóban, mert lassú menetben nem merem megdönteni a motort, olyan érzésem van, hogy egyből borulok. Nagyobb tempóval meg nem mertem csinálni a gyakorlatot. Elméletben tudom ,hogy kéne, de gyakorlatban piszok görcsös vagyok még.
De mielőtt jönnek a válaszok, hogy minek, meg akkor nem fordulok meg egy ívben válaszolok előre :lol:
CSAK, MERT AKAROM!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cápika

HozzászólásSzerző: Horváth István » 2017.04.09. 20:06

Jó ! Akkor nem mondom :oops:
Mi is voltunk "tréningezni" Lacibácsival ! KB. annyiba került mint neked , csak nekünk mások voltak a " gyakorlatok " :P Ami engem zavar , hogy még mindíg nem tudok egyhelyben megállni a motorral , láb letétel nélkül ! Nekem ezt kell még sokat gyakorólnom :cry:
Most épp egy K16-os...
Horváth István

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés