Csevely

Napi csevely és egyveleg.

Re: Csevely

HozzászólásSzerző: szketo » 2019.06.03. 21:28

Sziasztok Márkatársak!

Meglehetősen rég jártam erre, a fészen gyakrabban. Nem régiben megváltam a kék 650-estemtől. Ha jól sejtem ,a hozzászólásokban a Body ,nick néven szereplő a nyertes?. Tervem egészen más volt a motorra árával kapcsolatban.
Ám, ahogy teltek,múltak a napok, egyre jobban hiányzott a jó, megbízható motor..Emzéztem,simsonostam, de a Hondát semmi nem pótolhatta. Egyre gyakrabban nézegettem a hirdetéseket. Orvoshoz is fordultam problémámmal, ,mely megállapította ,-Fiam! Te, krónikus "VAS,, hiányban szenvedsz. :roll:
Így hát, hamar gyorsan felírta a receptet, melyet sajnos kis hazánkban nem tudtam be váltani, így sürgősen külhonba kellett sietnem , a gyógyszer kiváltásáért.
Örömmel közlöm,mióta eszt a gyógyszert szedem, tökéletesen érzem magam. Titkon, szerettem volna mindig egy makulátlan, alig használt, gyári állapotú mocit.
Nos, Ő az........szerintem. 2007.03. alig használt, 13270 km van benne, mind össze.Többet állt, mind ment volna.Mindene megvan amit anno, a márka kereskedésben adtak hozzá új korában, bele értve a vezetett szerviz könyvet is. Amibe a kevés km-nek köszönhetően, nem sok lap telt be,.
Hát kell enné több egy krónikus betegnek!? :roll: :D :lol:
Hmm! Sajnos fotók elmarad.Túl nagy, nem tudom fel tölteni..
Később össze rendezem egy albumba, és úgy próbálom a linket be másolni. :roll: Pici türelem.
Üdv: szketo
,,Tisztelt a múltat,hogy érthesd a jelent,és munkálkodhass a jövőn"..
szketo

HozzászólásSzerző: Cápika » 2019.06.04. 07:14

szketo írta:Sziasztok Márkatársak!

Meglehetősen rég jártam erre, a fészen gyakrabban. Nem régiben megváltam a kék 650-estemtől. Ha jól sejtem ,a hozzászólásokban a Body ,nick néven szereplő a nyertes?. Tervem egészen más volt a motorra árával kapcsolatban.
Ám, ahogy teltek,múltak a napok, egyre jobban hiányzott a jó, megbízható motor..Emzéztem,simsonostam, de a Hondát semmi nem pótolhatta. Egyre gyakrabban nézegettem a hirdetéseket. Orvoshoz is fordultam problémámmal, ,mely megállapította ,-Fiam! Te, krónikus "VAS,, hiányban szenvedsz. :roll:
Így hát, hamar gyorsan felírta a receptet, melyet sajnos kis hazánkban nem tudtam be váltani, így sürgősen külhonba kellett sietnem , a gyógyszer kiváltásáért.
Örömmel közlöm,mióta eszt a gyógyszert szedem, tökéletesen érzem magam. Titkon, szerettem volna mindig egy makulátlan, alig használt, gyári állapotú mocit.
Nos, Ő az........szerintem. 2007.03. alig használt, 13270 km van benne, mind össze.Többet állt, mind ment volna.Mindene megvan amit anno, a márka kereskedésben adtak hozzá új korában, bele értve a vezetett szerviz könyvet is. Amibe a kevés km-nek köszönhetően, nem sok lap telt be,.
Hát kell enné több egy krónikus betegnek!? :roll: :D :lol:
Hmm! Sajnos fotók elmarad.Túl nagy, nem tudom fel tölteni..
Később össze rendezem egy albumba, és úgy próbálom a linket be másolni. :roll: Pici türelem.
Üdv: szketo

Gratulálok hozzá, képeket a Facebookra tegyél!
Honda Nt700 arany metál(bronz?)
Cápika

HozzászólásSzerző: blaupunkt » 2019.06.04. 09:13

Grat a géphez. Színe? ABS ? :D:D:D
Kép NT700VA 2006-os aztán 2012, 2010.04. óta.
blaupunkt

HozzászólásSzerző: TomRed » 2020.12.24. 15:43

71TMiUBXVoL._AC_SX355_.jpg

Boldog, békés Karácsonyi Ünnepeket és kilométerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok minden kedves fórum tagnak!
Minek siessek, ha tudok gyorsan haladni.
NT650V, 2005.05 havi, újonnan vettem, 10.000 km/év
TomRed

HozzászólásSzerző: AndyA » 2020.12.28. 16:41

TomRed írta:
71TMiUBXVoL._AC_SX355_.jpg

Boldog, békés Karácsonyi Ünnepeket és kilométerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok minden kedves fórum tagnak!

Figyi, ez nem az ETZ fórum... :D

AndyA
AndyA

HozzászólásSzerző: AndyA » 2020.12.28. 16:42

Jó reggelt mindenkinek!

Csak egy percet szeretnék kérni, hogy mindenkinek boldog karácsonyt, új évet, és leginkább jó egészséget kívánjak!

Manapság az emberek nem sokat törődnek azzal, hogy személyes üzenetet küldjenek a barátaiknak, családtagjaiknak, hanem csak bemásolnak valami mástól kapott vackot és gonolkodás nélkül továbbküldik.

Így azután, hogy ezt az évet együtt vészeltük át, szeretnék mindenkinek köszönetet mondani a barátságáért, és kívánok mindenkinek boldog 2018-at!

Ti vagytok a világon a legjobb rúdtáncos csapat!

Minden jót,
Szandra
AndyA

HozzászólásSzerző: Pumukli » 2021.01.01. 21:46

BUÉK mindenkinek!
Honda NT700 fekete, ami már átváltozott Mágikus Éjfekete nagy tesóra.
Pumukli

HozzászólásSzerző: Mhari » 2021.02.04. 22:26

Sziasztok Kedves Emberek és a többiek!

Jó régen jártam erre, volna mit mesélni.
De amiért írok: évekkel ezelőtt itt "ríttam egy sort", hogy emberek, milyen akkut tegyek a vasba, meg ilyenek.
Nézegettem tisztességgel mindevélafajtát, bárki fiaborja csinálta is. Kapott mindenki esélyt északtól délig, de még keleten is!
Kaptam mindenféle jótanácsokat tőletek is, meg másoktól is.
Aztán az idő csak telt, akku meg csak nem lett új. Jártunk vele, ahogy kell. Gondoztuk is. (télre gondoltam - csepptöltőre tettük télre és volt rajta magyar gyártmányú akkuőr vagy mi, már nem tudom a nevét és már a festék is lekopott róla)
Szóval a lényeg, hogy tavaly nyáron cseréltem ki egy újra.
Na és milyenre? Hát, mint az eredeti.
Miért? Mert 2006.11. hótól 2020 06. hóig mentem az eredeti Yuasával.
Úgyhogy mondhatom, - és akárki mondhat bármit - nálam bizonyított.
(ja, és még a horgász cimborák éjszakára ki-ki viszik magukkal horgászni és világításra használják, persze nem vastagon)

Üdv mindenkinek.
... és várjuk a motoros jóidőt. :-) :-)
Mhari

HozzászólásSzerző: Pumukli » 2021.02.05. 22:12

Én is Yuasa párti vagyok! Nekem az autóban is az van 2012-es Toyota Verso-s és még az eredeti!
Honda NT700 fekete, ami már átváltozott Mágikus Éjfekete nagy tesóra.
Pumukli

HozzászólásSzerző: Mhari » 2021.03.09. 12:48

Sziasztok!

Emberek, olyan ideges lettem, hogy gyorsan leírom, míg idegállapotban vagyok.
Kellett volna gyorsan az egyik cimborámnak egy 700VA ABS-hez bekötési/kapcsolási diagram.
Az ideg ott kezdődött, hogy van nekem ilyenem, színesben, csak hát eltettem jó helyre, kinyomtatva.
Természetesen nem találtam.
Sebaj, majd a gépen megkeresem. Azon sincs sehol - pontosabban nem találtam. Itt azért már emelkedett az idegállapotom.
Tudom, hogy én vagyok a balfasz, mert nem találom, de akkor is... még rá is kerestem.
Úgymond "feketefehéret" találtam, hármat is, de amit kellett volna azt nem találtam.
Na mondom, sebaj majd a google segít, mert az a barátunk.
Rákeresek, van is, de amitől még jobban idegállapotba kerültem az az, hogy a régi rendes jó világnak már régen vége.

Mire is gondoltam:
1. Van, de pénzért tölthető le XY-tól aki szintén lopta valahonnan.
2. Van, de úgy le van butítva a jpg kép, hogy az a maradék szemem is kifolyik, mire végigkeresem a vezetékeket.
3. Van, de mindenhová idióta regisztráció kell, mindenféle hugyos oldalakra, a mindenféle reklámos e-mailek miatt ahonnan ha jól viselkedek, akkor letölthetem MAJD idővel.

Aztán már olyan idegállapotba kerültem :-) :-) :-) hogy muszáj voltam megkeresni a gépen.
A végére meglett!
Na, ha valakit érdekel bizony Isten rögtön elküldöm neki ingyen.
Deauville 700VA ABS bekötési rajza.

Üdv: Mhari
Mhari

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegés