Kommunikáció

Kiegészítő felszerelések, speciális alkatrészek, kommunikáció, egyebek

Kommunikáció

HozzászólásSzerző: Vili » 2010.06.03. 23:31

Van valakinek információja, tapasztalata az NT700 gyári kiegészitők között emlitett vezető és utas közötti koomunikációs rendszerre vonatkozóan?
Vili

Re: kommunikáció

HozzászólásSzerző: Karton » 2010.06.07. 06:04

Eddig nem tudok senkiről aki ilyet vett volna. Volt a társaságban Interfon és Cardo Scala Rider is.
Üdv. Karton
Karton

Re: Kommunikáció

HozzászólásSzerző: Gerzson » 2010.09.19. 10:00

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogyan lehet a Cellular Intercom-ot Airoh SV55 sisakba beépíteni?
Gyrosman-nak ilyen sisakja volt, de nem találom, hogy hol írt róla.
"Úton lenni a boldogság,..."
Gerzson

HozzászólásSzerző: Marc » 2010.09.19. 13:14

Gerzson írta:Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogyan lehet a Cellular Intercom-ot Airoh SV55 sisakba beépíteni?

Ehun van ni
http://deauville.blogter.hu/191197/inte ... asztalatok
Marc

HozzászólásSzerző: Gerzson » 2010.09.19. 19:58

Marc írta:
Gerzson írta:Sziasztok!

Ehun van ni
http://deauville.blogter.hu/191197/inte ... asztalatok

Köszi! Ezt én is megleltem, de úgy emlékeztem, írt közelebbit is a megoldásról. Minden esetre jelenleg úgy tűnik, hogy rendben a dolog, beraktam úgy anyának - az új sisakba az interkomot (is) - hogy neki teljesen jó lett :D
"Úton lenni a boldogság,..."
Gerzson

HozzászólásSzerző: yager01 » 2010.11.14. 10:44

Én egy Interphone F3-as szettet hajtok már egy ideje. Teljesen elégedett vagyok vele. Korábban külföldről rendeltem noname utángyártott cuccokat, amiket teszteltem is eladás előtt. Az áruk töredéke egy F3-as szettnek viszont a minőségük is lényegesen gyengébb volt. Az F3-asnál nem tapasztalható pl. a folyamatos sistergés. A mikrofon érzékenysége olyan, hogy nem kapcsol be nagyobb szélzajra sem. A tesztelt cuccok közül volt olyan, hogy folyamatosan online kapcsolatban voltam az utassal, és ha nem beszélt akkor a sisakjában lévő felerősített szélvihart hallgattam :evil: Az interphone vízállósága is tökéletes. Többször teszteltem szakadó esőben! Meg sem kottyant neki! Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!

Egy problémám van vele! Pontosabban lehet a kütyüvel semmi gond, lehet a telefonommal van valami! Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

Vettem egy Samsung készüléket, ami v2.1 bluetoothal rendelkezik! Az Interphone v2.0 -val! Lehetséges, hogy a bluetooth verziók közötti különbség miatt nem tudom párosítani a készüléket a telefonommal? :?

Párosítási probléma megoldva! Én bénáztam! Tökéletes a kütyü !!
yager01

HozzászólásSzerző: John Grape » 2011.01.21. 17:34

yager01 írta:Én egy Interphone F3-as szettet hajtok már egy ideje. Teljesen elégedett vagyok vele.
Vettem egy Samsung készüléket, ami v2.1 bluetoothal rendelkezik! Az Interphone v2.0 -val! Lehetséges, hogy a bluetooth verziók közötti különbség miatt nem tudom párosítani a készüléket a telefonommal? :?

Párosítási probléma megoldva! Én bénáztam! Tökéletes a kütyü !!

Úgy látom, hogy te mindenképpen jobban értesz a témához mint én azért kérdezlek.
Nekem is Interphone F3 van, bár még nem teszteltem. A telefonnal való párosítás valószínűleg nem lesz probléma.
Van viszont egy Garmin nüvi 660-as autós navigám ami gond nélkül adja bluetooth-on a telefont.
Azt nem tudom, hogy az F3-at lehet e párosítani a navigával hogy annak a hangját halljam a fülesben?
Ez esetben (meg egyébként sem) nem érdekel a telefon vezetés közben.
A másik kérdésem, hogy a két F3-at lehet e úgy párosítani, hogy a telefon csak az utast zavarja ?
Merni kell nagyot álmodni ....
John Grape

HozzászólásSzerző: Stocky » 2011.01.22. 22:57

Sziasztok!

Az Interphone F3 és a navigáció (Navon) bluetooth-os illeszthetősége engem is érdekelne...
Ha van már valakinek ilyen ilyen irányú tapasztalata én is szívesen hasznosítanám !
Üdvözlettel:
Stocky
Stocky

HozzászólásSzerző: John Grape » 2011.01.23. 09:44

Stocky írta:Sziasztok!

Az Interphone F3 és a navigáció (Navon) bluetooth-os illeszthetősége engem is érdekelne...
Ha van már valakinek ilyen ilyen irányú tapasztalata én is szívesen hasznosítanám !

Én is nagyon várom a válaszokat!
Merni kell nagyot álmodni ....
John Grape

HozzászólásSzerző: Kisördög » 2011.04.07. 12:33

Sziasztok!

Megvettem a N-Com Bluetooth szettet (mindkettőnknek N103-as bukója van). Voltam félelmeim, mert a leírás nem volt egyértelmű, de...
Beszereltem mindkét sisakba és - mit mondjak - fantasztikus!! A Párom folyamatosan tud csicseregni a fülembe úgy, hogy közben I-Pod-ról (ez kábelen csatlakozik az én sisakomba) zenét hallgatunk. Ha valamelyikünknek telefonja van, akkor szétkapcsol, és a beszélgetés befejezése után automatikusan újra összeköt. Egész nap használtuk (Dunakanyar - Aszód - Szeged) és nem jelezte, hogy merülőben lenne, de vezetékes töltővel kipróbáltam, és töltés közben is működik (szivargyújtós töltő rendelhető hozzá). Egy szóval - kitűnő! Mindenkinek ajánlani tudom.
Jó, az ára kissé borsos (Louis - 450 €), de személyes tapasztalatom, hogy az olcsóbb sokszor sokkal drágább, mert sose azt kapod, amire szükséged van, és végül mégis megveszed a profi drágább cuccot.
Kisördög

Következő

Vissza: Tuning, Extrák