Markolatfűtés

Kiegészítő felszerelések, speciális alkatrészek, kommunikáció, egyebek

Re: Markolatfűtés

HozzászólásSzerző: mwm440 » 2010.03.18. 17:29

Navi 1A, Csatlakozórol,
Markolatfűtés, "ködlámpa", 12V dugalj akkuról, külön biztosítva, relén keresztül.
biztosítékok: markolatfűtés gyári, dugalj 15-ös,lámpa szintén gyári ,talán 20-as
mwm440

HozzászólásSzerző: kiss_atti » 2010.03.23. 22:46

Karton írta:Van valakinek után gyártott nem Honda? Hol mennyiért vetted és hogy vagy vele megelégedve? Ajánlanád?

Nekem a DV-n Oxford vagyon ( szereléssel 30k volt), 4 fokozatban, elektronikusan állítható, sosem volt vele bajom.
A Transalpon a Saito egy határ szar, májusban megy fel rá az Oxford, a Saito-t meg igen messzire elhajítom.
kiss_atti

HozzászólásSzerző: mwm440 » 2010.04.06. 20:43

A zseninek igaza van, a Saito a két fokozatával közelébe sem jöhet a gyárinak.
Ma mentem először hosszabbat a gyári markolatfűtéssel, és valami olyat, tapasztaltam ,mint annak idején
mikor a fecske tipusú szovjet "verseny"bicikliről átültem egy szingós favoritra.
Összegezve Saito-t, csak akkor, ha tényleg nem fussa jobbra.
mwm440

HozzászólásSzerző: SZA » 2010.04.07. 11:35

mwm440 írta:A zseninek igaza van, a Saito a két fokozatával közelébe sem jöhet a gyárinak.
Ma mentem először hosszabbat a gyári markolatfűtéssel, és valami olyat, tapasztaltam ,mint annak idején
mikor a fecske tipusú szovjet "verseny"bicikliről átültem egy szingós favoritra.
Összegezve Saito-t, csak akkor, ha tényleg nem fussa jobbra.

Értem én, de már megvettem! Most beszerelés alatt. Előkészítem a terepet: relével kötöm be - a szintén most beszerzett 12V-os csatlakozóval együtt - az általad küldött link alapján fellelt csatlakozási pont segítségével. Ez a felállás bármikor könnyen cserélhetővé teszi a jövőben ha véletlen nem volnék megelégedve! ;)
Mivel ez lesz az első markolat fűtésem, biztosan tetszeni fog. Majd igyekszek nem kipróbálni másmilyet... :D
SZA

HozzászólásSzerző: Karton » 2010.04.09. 07:12

Értem én, de már megvettem! Most beszerelés alatt. Előkészítem a terepet: relével kötöm be - a szintén most beszerzett 12V-os csatlakozóval együtt - az általad küldött link alapján fellelt csatlakozási pont segítségével. Ez a felállás bármikor könnyen cserélhetővé teszi a jövőben ha véletlen nem volnék megelégedve! ;)
Mivel ez lesz az első markolat fűtésem, biztosan tetszeni fog. Majd igyekszek nem kipróbálni másmilyet... :D

Nagyon várom a tapasztalatokat.
Üdv. Karton
Karton

HozzászólásSzerző: SZA » 2010.04.09. 09:28

Karton írta:Nagyon várom a tapasztalatokat.

Már megvettem a szükséges kellékeket (relé, vezetékek, kábelsaruk) és kigondoltam, hogy akarom megcsinálni. Most már csak arra vár, hogy összerakjam!

Mire kész lesz, nem tudom kipróbálni, mert itt a kánikula... :lol:

És természetesen rögtön beszámolok, ha készen lesz!
SZA

HozzászólásSzerző: Karton » 2010.04.09. 20:31

SZA írta:Mire kész lesz, nem tudom kipróbálni, mert itt a kánikula... :lol:

Ajánlom a hajnali kipróbálást.
Üdv. Karton
Karton

HozzászólásSzerző: SZA » 2010.04.19. 11:26

Karton írta:
SZA írta:Mire kész lesz, nem tudom kipróbálni, mert itt a kánikula... :lol:

Ajánlom a hajnali kipróbálást.

Elkészült a mű, és az első próbákon túl is vagyok! Eddig úgy tűnik minden frankón működik. Vékonyabb, nyári kesztyűvel használva a hőfoka se tűnik kevésnek. Persze a hosszab távú próba még hátra van, nem tudom milyen lehet nagyobb hidegben vagy esőben, huzamosabb használat során. Ha van valami kérdés szívesen válaszolok! Később, ha már gyűlnek a kilométerek, majd írok beszámolót róla!

Amivel nagyon elégedett vagyok, az a kivitelezés, amit saját kezűleg csináltam! :lol:
Most már van markolatfűtésem és 12V-os csatlakozóm is, mindkettő a gyújtásról megy! Az egész így kb. 15eFt-ból megvolt! Az igazi low cost! Ajánlom mindenkinek! ;)
SZA

HozzászólásSzerző: RoB » 2010.06.22. 11:10

Hát ez mostmár egyáltalán nem aktuális , esetleg hideg hajnali órákban, de nekem is a Saito II es van fenn.
És nekem is elfordult amit szig szalaggal oldottam meg, hosszában ragasztottam a kormányra így nem gyűrte fel, és jól rá is szorult
kb fél éve használom így. A végét is faragni kellett, de mindössze 9000 párszáz Ft ba került. Akciókra kell csak figyelni. A két fokozat
talán tényleg lehetne több is, de én nem próbáltam még más márkát, elégedett is vagyok ezzel.
Na meg nem is szeretem a rádobod kész cuccokat, inkább kelljen vele picit alkotni, így legalább nekem is van némi szerepem a játékban, nem csak használom :)
Akciós árát nekem megérte.
NT 650 V, 2008.08 óta évi 7000 km
RoB

HozzászólásSzerző: ColargoTJ » 2014.08.30. 18:48

Sziasztok!
A 700-as Deauville-n gyári markolatfűtés van felszerelve.
Olvasom a neten a kiegészítőknél, hogy a Négyfunkciós vezetékköteg:
a markolatfűtés szett és a 12V csatlakozó valamint a ködlámpa és erősítő bekötéséhez szükséges.
Ezek szerint nekem ez már be van szerelve?!
Valahol megtalálom a burkolat alatt, amire rá tudnám kötni a ködlámpát ás a 12V csatlakozót?
Valaki végzett már ilyen munkálatokat a gépén?
ColargoTJ

ElőzőKövetkező

Vissza: Tuning, Extrák