Hátsó doboz tartó, csomagtartó

Kiegészítő felszerelések, speciális alkatrészek, kommunikáció, egyebek

Hátsó doboz tartó, csomagtartó

HozzászólásSzerző: TomRed » 2018.03.19. 09:31

A Facebook csoportunkban egyik társunk megosztott egy speciális csomagtartót 650-es Deauville-re, amit az e-bayről lehet rendelni. Ezt itt.

Nagy előnye, hogy oldalra is lehet felkötni kisebb hengerzsákokat, illetve a motor felborulásakor bukókeretként is szolgál.

Utána kérdeztem Kárpátalján élő Transalpos barátomtól, hogy hol gyártják ezt ott. Megtalálta, ismeri is a céget. Közvetlenül onnan rendelve lényegesen kedvezőbb lenne az ára, 100 dollár körül. Íme:
http://mmoto.com.ua/product/whole-welde ... -deauville

Van 700-ashoz hátsó doboz tartó, oldalsó rész nélkül. Persze arányosan jóval olcsóbb is, mint a 650-es spéci tartója.
Talán annak is jobb az ára és a kivitele, mint a máshol kaphatóaknak. A rendeléshez, szállításhoz tudok segítséget kapni a Transalpos barátomtól.
http://mmoto.com.ua/product/zadnij-baga ... nda-nt700v

Engem érdekelne a 650-esemre egy ilyen tartó, közvetlenül Ukrajnából beszerezve. De egyszerűbb lenne megrendelni és megszervezni a szállítást, ha többet szereznénk be egyszerre.

Gondoljátok meg legyetek szívesek, hogy kellene-e ilyesmi nektek is a 650-esre, illetve a 700-asra. Mert akkor szervezek rá rendelést, kiszállítást.
Minek siessek, ha tudok gyorsan haladni.
NT650V, 2005.05 havi, újonnan vettem, 10.000 km/év
TomRed

Re: Hátsó doboz tartó, csomagtartó

HozzászólásSzerző: m-tom » 2018.03.20. 16:12

Szia,

Engem lehet, hogy érdekelne.
Nézegetek most használtan is.
m-tom

HozzászólásSzerző: AndyA » 2018.03.21. 11:41

Nem néz ki rosszul, és ennyiért az ára sem rossz. Azt írja, Givi és Kappa dobozokkal csereszabatos a rögzítése, úgyhogy ez is passzos.

Engem is érdekelne egy.

AndyA
AndyA

HozzászólásSzerző: barkoba » 2020.01.04. 14:23

Igaz ez amit én kérdeznék nem tartó,de köze lenne a dobozhoz.Igaz az oldaldobozhoz a 650-hez.Az lenne a kérdésem,hogy a doboz belső táskát honnan tudnék én venni vagy esetleg egy rajzot méretet tudna e valaki adni hogy meg varrassam.Újat már nem hiszem hogy lehet kapni ezért gondoltam a varrásra.Mert ha jól tudom nem egyezik a mérete a 750-el.Köszönöm
barkoba

HozzászólásSzerző: AndyA » 2020.01.15. 08:45

barkoba írta:Igaz ez amit én kérdeznék nem tartó,de köze lenne a dobozhoz.Igaz az oldaldobozhoz a 650-hez.Az lenne a kérdésem,hogy a doboz belső táskát honnan tudnék én venni vagy esetleg egy rajzot méretet tudna e valaki adni hogy meg varrassam.Újat már nem hiszem hogy lehet kapni ezért gondoltam a varrásra.Mert ha jól tudom nem egyezik a mérete a 750-el.Köszönöm

Nekem van, ha eljössz és megnézed, vehetsz róla méretet.

AndyA
AndyA

HozzászólásSzerző: barkoba » 2020.01.18. 15:57

AndyA írta:
barkoba írta:Igaz ez amit én kérdeznék nem tartó,de köze lenne a dobozhoz.Igaz az oldaldobozhoz a 650-hez.Az lenne a kérdésem,hogy a doboz belső táskát honnan tudnék én venni vagy esetleg egy rajzot méretet tudna e valaki adni hogy meg varrassam.Újat már nem hiszem hogy lehet kapni ezért gondoltam a varrásra.Mert ha jól tudom nem egyezik a mérete a 750-el.Köszönöm

AndyA

Helyileg merre vagy?
barkoba

HozzászólásSzerző: AndyA » 2020.03.25. 23:14

barkoba írta:
AndyA írta:

AndyA

Helyileg merre vagy?

Bocsi, rég jártam erre. rómaifürdő.

AndyA
AndyA

Vissza: Tuning, Extrák